Loading color scheme

Zábava

Kreativita a tvořivost

Zábavné vzdělávání

Předškolní příprava

Pohyb a sport

Vyvážená strava

Výlety a dobrodružství

Motivační hry

Zájmové kroužky

Děti si mohou kamkoli volně dosáhnout, věci si samostatně vzít i uložit zpět. Kontejnery (velké zásuvky s kolečky), a barevné plastové krabice, jsou naplněny stavebnicemi (např. kostkami), děti s nimi mohou samostatně podle potřeby manipulovat. Prostory tříd a heren jsou členěny nábytkem do pracovních koutků, které umožňují individuální, skupinové nebo frontální hry a činnosti. Všechny třídy mají specifické, zajímavé a podnětné prostředí vzbuzující bezprostřední zájem a naznačující aktuální události i celoroční zaměření.

Rádi odpovíme na vaše dotazy

596 937 845

Provoz mateřské školy včetně provozu o hlavních prázdninách.

Pondělí pátek

6.00 - 16.30

Sobota

zavřeno

Neděle

zavřeno

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.

Zápis do mateřské školy

 Vážení rodiče,

zápis do mateřské školy proběhne v termínu 4. a 5. května 2021 v době od 6.00 - 16.30 hodin.
K zápisu si přinesete rodný list dítěte, platný občanský průkaz, vyplněnou přihlášku, včetně potvrzení lékaře.
Dítě vezměte s sebou

 

Jitka Hrazděrová, ředitelka MŠ

 

Odhlašování stravy

 

 Vážení rodiče,

připomínám nutnost odhlašovat dětem stravu. Všichni rodiče, kteří nahlásili, zda jejich dítě bude docházet do MŠ, případně až od září, mají
stravovací účty nastavené. Kdo tak ale neučinil a stravu neodhlásil bude platit neoprávněnou stravu.
Prosíme, dávejte na to pozor, ať zbytečně neplatíte režijní poplatky.

Děkuji Jitka Hrazděrová, ředitelka MŠ

LYŽAŘSKÝ KURZ

Dobrý den milí rodiče,

Vzhledem k tomu, že se nám množí dotazy ohledně zahájení lyžařských kurzů, dovolím si Vám napsat pár informací 

Bohužel je to velmi nepříjemná doba, kdy se dozvídáme informace mnohdy na poslední chvíli a proto je také nemůžeme předat včas tak, jak bychom si přáli a jak jste u nás byli zvyklí. Poprvé se setkáváme se situací, kdy nemůžeme lyžovat zásahem „třetí“ osoby. V tuto chvíli třeba stále nevíme kdy, za jakých podmínek a zda vůbec skiarály otevřou.

Vím, že to pro Vás není lehké, ale věřte, že pro nás zrovna tak. Neustále vše připravujeme a hned na to měníme. Je to z hlediska organizace velmi náročné a pracné. Vy, kteří nás znáte, určitě víte, že jsme vždy jednali korektně a doposud se za své jednání nemusíme stydět 

Momentálně je situace taková, že nemáme absolutně představu, kdy budeme moct zahájit provoz. V každém případě ke všem kurzům přistupujeme do poslední chvíle tak, že proběhnou. Pokud je zrušíme nebo přesuneme informujeme ihned ve chvíli, kdy je to zřejmé a vláda vydá prohlášení. Je nám líto, že to je opravdu těsně před zahájením, ale nemáme jinou možnost.

Zkuste nás také v této době pochopit. Co se týká kurzů, tak opravdu bude na prvním místě vždy jejich přesunutí na náhradní termín. Počasí nám naopak letos přeje a sněhové nadílky je víc než za celou minulou sezónu, tedy nám to dává šanci lyžovat déle než obvykle.

Vaši prďolové nám tady strašně chybí. Doufáme, že se vše vrátí k normálu a přes veškeré strasti si zimu užijeme. Nicméně počítejte i s možností přesunu.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den všem

S pozdravem

    Renáta Pyšnová, DiS.

     Organizace akcí a dětských aktivit

logo mak 193
eu loga
skola vola
zrizovatel SMO 93

VŠEM RODIČŮM DĚKUJEME ZA POSKYTNUTÉ SPONZORSKÉ DARY