Loading color scheme

Zábava

Kreativita a tvořivost

Zábavné vzdělávání

Předškolní příprava

Pohyb a sport

Vyvážená strava

Výlety a dobrodružství

Motivační hry

Zájmové kroužky

Děti si mohou kamkoli volně dosáhnout, věci si samostatně vzít i uložit zpět. Kontejnery (velké zásuvky s kolečky), a barevné plastové krabice, jsou naplněny stavebnicemi (např. kostkami), děti s nimi mohou samostatně podle potřeby manipulovat. Prostory tříd a heren jsou členěny nábytkem do pracovních koutků, které umožňují individuální, skupinové nebo frontální hry a činnosti. Všechny třídy mají specifické, zajímavé a podnětné prostředí vzbuzující bezprostřední zájem a naznačující aktuální události i celoroční zaměření.

Rádi odpovíme na vaše dotazy

596 937 845

Provoz mateřské školy včetně provozu o hlavních prázdninách.

Pondělí pátek

6.00 - 16.30

Sobota

zavřeno

Neděle

zavřeno

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.

OZBROJENÝ ÚTOK

Milí rodiče, v souvislosti s dnešním ozbrojeným útokem ve Fakultní nemocnici v Ostravě jste měli obavy, volali jste,...my to chápeme. Je to přirozené. Vězte, že pro bezpečnost vašich dětí jsme udělali maximum. Děti byly v uzamčené budově, spojené ve třídách v horním patře, lokalitu MŠ monitorovala městská policie. Vše se pomalu vrací do normálu a jsem ráda, že personál toto emočně vypjaté dopoledne zvládl zodpovědně a citlivě k dětem.

Bc. Jitka Hrazděrová, ředitelka školy

logo mak 193
eu loga
skola vola
zrizovatel SMO 93

VŠEM RODIČŮM DĚKUJEME ZA POSKYTNUTÉ SPONZORSKÉ DARY