Loading color scheme

Zábava

Kreativita a tvořivost

Zábavné vzdělávání

Předškolní příprava

Pohyb a sport

Vyvážená strava

Výlety a dobrodružství

Motivační hry

Zájmové kroužky

Děti si mohou kamkoli volně dosáhnout, věci si samostatně vzít i uložit zpět. Kontejnery (velké zásuvky s kolečky), a barevné plastové krabice, jsou naplněny stavebnicemi (např. kostkami), děti s nimi mohou samostatně podle potřeby manipulovat. Prostory tříd a heren jsou členěny nábytkem do pracovních koutků, které umožňují individuální, skupinové nebo frontální hry a činnosti. Všechny třídy mají specifické, zajímavé a podnětné prostředí vzbuzující bezprostřední zájem a naznačující aktuální události i celoroční zaměření.

Rádi odpovíme na vaše dotazy

596 937 845

Provoz mateřské školy včetně provozu o hlavních prázdninách.

Pondělí pátek

6.00 - 16.30

Sobota

zavřeno

Neděle

zavřeno

Děkujeme! Vaše zpráva byla odeslána a kopii jsme poslali na vámi zadaný email. Něco se pokazilo, zkuste to prosím později. Prosím, potvrďte, že nejste robot prostřednictvím Captcha.

Upozornění na nařízení ministra zdravotnictví

Vážení rodiče,
od čtvrtka 10.9.2020 platí pro rodiče a nepedagogické pracovníky povinnost nosit ve vnitřních prostorách MŠ roušku.
Prosím, abyste toto nařízení ministra respektovali a do MŠ vcházeli jen se zakrytými ústy a nosem.
Děkuji 
Jitka Hrazděrová, ředitelka MŠ

Odhlašování stravy

 

 Vážení rodiče,

připomínám nutnost odhlašovat dětem stravu. Všichni rodiče, kteří nahlásili, zda jejich dítě bude docházet do MŠ, případně až od září, mají
stravovací účty nastavené. Kdo tak ale neučinil a stravu neodhlásil bude platit neoprávněnou stravu.
Prosíme, dávejte na to pozor, ať zbytečně neplatíte režijní poplatky.

Děkuji Jitka Hrazděrová, ředitelka MŠ

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

Milí rodiče, začátek školního roku se blíží, proto vkládáme informace k jeho zahájení. Zahájení školního roku připadá na úterý 1.9.2020. Je třeba, aby byla do 25.8.2020 provedena platba školného a stravného. Upozorňujeme, že od 1.9.2020 navyšujeme školné o 30,-Kč, a to na 450,-Kč. Školné a stravné musí být uhrazeno do 25. dne předešlého měsíce, takže do 25.8.2020 platíte na září. Děti do MŠ potřebují: oblečení do třídy, oblečení na zahradu, pyžamo, náhradní oblečení, papuče, vlastní hrneček, kartáček na zuby a pastu. Budeme rádi, pokud byste chtěli dětem přinést toaletní papír, případně vlhčený toaletní papír a papírové kapesníky. My nemáme problém toto zakoupit, avšak musíme se řídit cenou, takže určitě ne bělený měkký toaletní papír apod. Mateřská škola je v programu Skutečně zdravá školka, postupně budeme ubírat bílou mouku a bílý cukr. Proto budeme rádi, když nebudete dětem nosit bonbony na oslavu narozenin, ale zkusíte vymyslet nějakou zdravější variantu. Rodiče nově přijatých dětí upozorňujeme na možnost jednoho adaptačního týdne, kdy mohou být s dětmi ve třídě a postupně je přivykat režimu MŠ, vše na domluvě s učitelkami ve třídě. První velká věc, která děti čeká bude Zahradní slavnost v pátek 4.9. 2020 od 15.00-17.00 v MŠ V. Makovského, na kterou vás srdečně zveme. Následovat budou třídní schůzky, které budou v úterý 8.9.2020 od 15.15 hodin V mateřské škole funguje spolek Veselá školička, díky kterému můžeme realizovat akce jako je Zahradní slavnost, Maškarní bál, Rozloučení s předškoláky,... kupovat dárky na Vánoce, pořizovat věci, na které nemáme z běžných prostředků MŠ. Proto Vás chceme poprosit, abyste se zapojili a 2x za rok přispěli na účet Veselé školičky. Podrobnosti si řekneme na třídních schůzkách. Budeme se na děti moc těšit, snad i ony na nás.

logo mak 193
eu loga
skola vola
zrizovatel SMO 93

VŠEM RODIČŮM DĚKUJEME ZA POSKYTNUTÉ SPONZORSKÉ DARY