Loading color scheme

LYŽAŘSKÝ KURZ

Dobrý den milí rodiče,

Vzhledem k tomu, že se nám množí dotazy ohledně zahájení lyžařských kurzů, dovolím si Vám napsat pár informací 

Bohužel je to velmi nepříjemná doba, kdy se dozvídáme informace mnohdy na poslední chvíli a proto je také nemůžeme předat včas tak, jak bychom si přáli a jak jste u nás byli zvyklí. Poprvé se setkáváme se situací, kdy nemůžeme lyžovat zásahem „třetí“ osoby. V tuto chvíli třeba stále nevíme kdy, za jakých podmínek a zda vůbec skiarály otevřou.

Vím, že to pro Vás není lehké, ale věřte, že pro nás zrovna tak. Neustále vše připravujeme a hned na to měníme. Je to z hlediska organizace velmi náročné a pracné. Vy, kteří nás znáte, určitě víte, že jsme vždy jednali korektně a doposud se za své jednání nemusíme stydět J

Momentálně je situace taková, že nemáme absolutně představu, kdy budeme moct zahájit provoz. V každém případě ke všem kurzům přistupujeme do poslední chvíle tak, že proběhnou. Pokud je zrušíme nebo přesuneme informujeme ihned ve chvíli, kdy je to zřejmé a vláda vydá prohlášení. Je nám líto, že to je opravdu těsně před zahájením, ale nemáme jinou možnost.

Zkuste nás také v této době pochopit. Co se týká kurzů, tak opravdu bude na prvním místě vždy jejich přesunutí na náhradní termín. Počasí nám naopak letos přeje a sněhové nadílky je víc než za celou minulou sezónu, tedy nám to dává šanci lyžovat déle než obvykle.

Vaši prďolové nám tady strašně chybí. Doufáme, že se vše vrátí k normálu a přes veškeré strasti si zimu užijeme. Nicméně počítejte i s možností přesunu.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den všem

S pozdravem

    Renáta Pyšnová, DiS.

     Organizace akcí a dětských aktivit